Jakość przetrwania, reputacja i rozwój, najpierw jakość, reputacja pierwsza, uczciwość, klient pierwszy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPompa zanurzeniowa pionowa

Odporne na wysokie ciśnienie odśrodkowe pompy zanurzeniowe odporne na zużycie

Certyfikaty
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
Opinie klientów
Używamy pompy szlamowej i części tej firmy od 2009 roku i mamy bardzo dobrą współpracę w zakresie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażnej

—— Manju

Jesteśmy w przemyśle cukrowym i używamy gumy shiza marki 3/2 i gumowej wkładki o wielkości 4/3, i to jest nasz pierwszy raz, kiedy używamy tego rodzaju pompy do przenoszenia naszej zawiesiny cukru, i wykazuje dobrą wydajność i trwałe użytkowanie. dobry !!

—— Mandy

Im Online Czat teraz

Odporne na wysokie ciśnienie odśrodkowe pompy zanurzeniowe odporne na zużycie

Chiny Odporne na wysokie ciśnienie odśrodkowe pompy zanurzeniowe odporne na zużycie dostawca

Duży Obraz :  Odporne na wysokie ciśnienie odśrodkowe pompy zanurzeniowe odporne na zużycie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SHIZA
Orzecznictwo: IOS
Numer modelu: SP

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: based on quantity
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 15-20 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 50 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Ciśnienie: wysokie ciśnienie Kolor: Jak sobie życzysz
Nazwa produktu: pompa ściekowa typu: Pionowe
Użycie: papka

Odśrodkowa pionowa pompa zanurzeniowa odporna na zużycie

Aplikacja i funkcje:

Pompy typu SP są pionowymi odśrodkowymi pompami zawiesinowymi, które są zanurzone w misce olejowej do pracy. Są one przeznaczone do dostarczania zawiesin ściernych, dużych cząstek i zawiesin o dużej gęstości. Pompy te nie wymagają uszczelnienia shatt i wody uszczelniającej. niewystarczające ssanie.

Mokre części pomp typu SP są wykonane z metalu odpornego na ścieranie.

Wszystkie części typu SP zanurzone w cieczy są wyłożone gumą. Są one przystosowane do transportu zawiesiny, która zawiera nie-krawędziowe i ścierne cząstki.

Pompa to pionowa pompa zanurzeniowa, która ma piękny wygląd i jest bezpośrednio instalowana na nośniku nośnika, który ma być transportowany, bez dodatkowej powierzchni podłogi, zmniejszając tym samym nakłady inwestycyjne.

Uszczelnienie mechaniczne zostało wyeliminowane, co rozwiązuje problemy, które wymagają częstej naprawy innych pomp zanurzeniowych ze względu na zużycie uszczelnienia mechanicznego, co pozwala zaoszczędzić na kosztach eksploatacyjnych pompy i poprawia wydajność pracy.

Zastosowano w nim unikalny odśrodkowy wirnik z podwójnym wyważeniem do przenoszenia czystych mediów bez cząstek stałych, o niskim poziomie hałasu i wysokiej wydajności. Wykorzystuje otwarty, podwójnie wyważony wirnik do przenoszenia nieczystej cieczy z cząstkami stałymi i krótkimi włóknami. Płynna obsługa i brak blokady.

Zasada działania:

Część robocza jest zanurzona w cieczy, a uszczelnienie wału jest szczelne. Wzór użytkowy ma zalety małej zajmowanej powierzchni, niezawodnego użytkowania, wygodnej konserwacji i dużej odporności na korozję. Szeroko stosowany w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, papierniczym, naftowym i innych sektorach przemysłowych.

Silnik pionowy zanurzonej pompy jest przymocowany śrubami do podstawy silnika i jest bezpośrednio napędzany przez elastyczne sprzęgło i pompę, korpus pompy, pośrednią rurę pośrednią, ramę pompy, rurę wylotową i kołnierz rury, i jest integralnie połączony śrubami.

Na dolnej płycie pompa jako całość jest zamontowana na pojemniku przez dolną płytę. Siły osiowe i promieniowe pompy (w tym ciśnienie wody generowane podczas pracy pompy, masa wirnika i wirnika itp.) Są obsługiwane przez jednokierunkowe łożyska kulkowe wzdłużne, jednorzędowe łożyska kulkowe promieniowe i prowadnice ślizgowe . Wał musi wytrzymać bezpieczną pracę pompy. Łożyska są smarowane masłem, a łożyska prowadzące są smarowane dostarczaną cieczą.

Dlatego poziom cieczy podczas pracy musi być wyższy niż linia środkowa wirnika. Długość L pojemnika jest różna i jest podzielona na pośrednią konstrukcję nośną prowadnicy i konstrukcję bez pośredniego łożyska prowadzącego. Struktura nowej pompy zanurzeniowej polega na tym, że pompa i silnik są połączone ze sobą i zanurzone w cieczy, aby uzyskać dokładne dostarczenie materiału do docelowego magazynu.

Dane techniczne:

Dopuszczalna moc maksymalna 15kW
Pojemność 19,44–43,2 m³ / h
Głowa 4,5–28,5 m
Prędkość 1000-2200r / min
Max.Eff. 40%
Średnica wirnika 188 mm

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: 13383118495

Tel: +8613383114135

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)