Jakość przetrwania, reputacja i rozwój, najpierw jakość, reputacja pierwsza, uczciwość, klient pierwszy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyCzęści pompy szlamowej

Części pompy wysokogatunkowej do gnojowicy 100ZJG - B42 Wkładka metalowej płyty ramy

Certyfikaty
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
Opinie klientów
Używamy pompy szlamowej i części tej firmy od 2009 roku i mamy bardzo dobrą współpracę w zakresie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażnej

—— Manju

Jesteśmy w przemyśle cukrowym i używamy gumy shiza marki 3/2 i gumowej wkładki o wielkości 4/3, i to jest nasz pierwszy raz, kiedy używamy tego rodzaju pompy do przenoszenia naszej zawiesiny cukru, i wykazuje dobrą wydajność i trwałe użytkowanie. dobry !!

—— Mandy

Im Online Czat teraz

Części pompy wysokogatunkowej do gnojowicy 100ZJG - B42 Wkładka metalowej płyty ramy

Chiny Części pompy wysokogatunkowej do gnojowicy 100ZJG - B42 Wkładka metalowej płyty ramy dostawca
Części pompy wysokogatunkowej do gnojowicy 100ZJG - B42 Wkładka metalowej płyty ramy dostawca Części pompy wysokogatunkowej do gnojowicy 100ZJG - B42 Wkładka metalowej płyty ramy dostawca

Duży Obraz :  Części pompy wysokogatunkowej do gnojowicy 100ZJG - B42 Wkładka metalowej płyty ramy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SHIZA
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: ZJG

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: based on quantity
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 15 dni
Możliwość Supply: 200 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: 27% stop chromu A05 Kolor: dostosowane lub bez koloru
typu: F6041 Wkładka płyty ramy MOQ: 1 zestaw
Oryginał: CHINY HS: 8431709990
Ciśnienie: Wysokie ciśnienie, standard Nazwa produktu: Wkładka wkładki do ramy

100ZJG-B42 Wkładka metalowej ramy, wkładka do pompy szlamowej o wysokiej zawartości chromu

Przegląd

Wkładka metalowa 100ZJG-B42 z wkładką z ramą z serii pomp szlamowych ZJ produkowanych przez naszą fabrykę. Kombinezon 100ZJG-B42 z wkładką metalową do wkładek z serii ZJ.

Pompy szlamowe serii ZJ są szeroko stosowane w energetyce, hutnictwie, węglu, materiałach budowlanych, przemyśle chemicznym i innych. Stosuje się je głównie do transportu zawiesiny ściernej zawierającej cząstki stałe, takiej jak odpady z przeróbki koncentratu, usuwanie popiołu z elektrowni, przygotowywanie węgla. Zakład transportuje szlam i ciężki średni węgiel, a przybrzeżne operacje wydobywania gnojowicy.

Wkładka z metalową ramą 100ZJG-B42 Wkładka wkładki służy głównie do ochrony korpusu pompy przed szkodami materialnymi i ma funkcję stabilizowania pracy urządzenia i przedłużania żywotności.

Aby zapewnić sprawne działanie pompy, szczelina między wirnikiem a przednią płytą ochronną musi zostać odpowiednio dopasowana. Szczelina między metalowym wirnikiem pompy okładzinowej a przednią płytą ochronną wynosi między 0,5-1 mm, a szczelina między gumowym wirnikiem pompy okładzinowej a przednią i tylną osłoną jest równa. . Podczas pośrednictwa luzu wirnika, najpierw zatrzymaj pompę, poluzuj śruby zespołu łożyska kompresyjnego, dokręć nakrętkę na śrubie regulacyjnej i przesuń zespół łożyska do przodu. Jednocześnie ręcznie obróć wał, aby obrócić w kierunku obrotu pompy, aż wirnik ociera się o przednią osłonę.

W przypadku pomp wyłożonych metalem poluzuj nakrętkę, która została właśnie dokręcona w przedniej połowie obrotu. Następnie dokręć nakrętkę z przodu śruby regulacyjnej, aby przesunąć zespół łożyska do tyłu. W tym czasie szczelina między wirnikiem a przednią osłoną wynosi 0,5-1 mm. W przypadku pompy z okładziną gumową nakrętka na śrubie jest dokręcona, aby przesunąć zespół łożyska do przodu. Wirnik styka się z przednią osłoną, a zespół łożyska jest przesuwany do tyłu, aby stykał się z wirnikiem i tylną osłoną, i mierzona jest całkowita odległość ruchu zespołu łożyska. Odległość ta jest zwykle stosowana jako szczelina między wirnikiem a osłonami przednią i tylną, a następnie stosowana jest śruba regulacyjna. Dostosuj położenie zespołu łożyska, aby zapewnić prawidłowy luz między wirnikiem a przednimi i tylnymi płaszczami. Po regulacji, przed ponownym uruchomieniem, należy ponownie sprawdzić, czy obrót wirnika jest normalny, czy śruba dociskowa zespołu łożyska i śruba regulacyjna są dokręcone, a następnie uruchomić pompę.

Główne części pompy gnojowicy : wirnik, tuleja spiralna, obudowa, przepustnica, wkładka płyty ramy, płyta pokrywy, płyta ramy, płyta wytłaczarki pompy, pierścień wytłaczarki, dławnica, wytłaczarka, wał pompy, tuleja wału, przekładka wału, zespół łożyska, podstawa , Dławnica, zespół dławika, obudowa łożyska, pierścień latarni, rura tłoczna pompy, kołnierz i tak dalej.

Główne części pompy gnojowicy : wirnik, tuleja spiralna, obudowa, przepustnica, wkładka płyty ramy, płyta pokrywy, płyta ramy, płyta wytłaczarki pompy, pierścień wytłaczarki, dławnica, wytłaczarka, wał pompy, tuleja wału, przekładka wału, zespół łożyska, podstawa , Dławnica, zespół dławika, obudowa łożyska, pierścień latarni, rura tłoczna pompy, kołnierz i tak dalej.

Całkowicie wymienne z pompami szlamowymi AH, L, M, HH, SP i pompami szutrowymi G / GH

W przypadku niewymienionych części pomp szlamowych oferowana jest usługa OEM. Potrzebne rysunki

Materiał : C2110, D3110, E4110, F6110, G10110, G12110

1> Części zamienne do pompy szlamowej OEM

2> Materiał: metal stopowy, guma naturalna

3> Dobra wydajność, długa żywotność

4> Niezawodna jakość

5> Jako twoje wymagania lub rysunek

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Zhang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)