Jakość przetrwania, reputacja i rozwój, najpierw jakość, reputacja pierwsza, uczciwość, klient pierwszy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

Certyfikaty
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
Opinie klientów
Używamy pompy szlamowej i części tej firmy od 2009 roku i mamy bardzo dobrą współpracę w zakresie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażnej

—— Manju

Jesteśmy w przemyśle cukrowym i używamy gumy shiza marki 3/2 i gumowej wkładki o wielkości 4/3, i to jest nasz pierwszy raz, kiedy używamy tego rodzaju pompy do przenoszenia naszej zawiesiny cukru, i wykazuje dobrą wydajność i trwałe użytkowanie. dobry !!

—— Mandy

Im Online Czat teraz

Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

1 2 3 4
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd. Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd. Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd. Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.
Gotowe pompy Nasz zakład machining workshop laboratorium

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : SZPUMP
Ilość pracowników : 200~220
Coroczne wyprzedaże : 300000-360000
Rok założenia : 2008
pc Export : 70% - 80%
Company slogan:: Quality First, Reputation First, Honesty, Customer First.
Shijiazhuang ShizaPump Industry Co., Ltd. Założona w 2008 roku, jest profesjonalnym producentem pomp przemysłowych zajmującym się badaniem pomp gnojowicy , materiałów odpornych na zużycie i korozję oraz przetwarzaniem OEM.

Grupa Shizapump obejmuje ponad 40000 metrów kwadratowych, kapitał zakładowy wynosi 18 milionów juanów. Z biegiem lat z silną siłą i koncepcją zorientowaną na ludzi, wchłaniamy dużą liczbę wysokiej jakości zarządzania i talentów technicznych. Istniejący personel to ponad 220 osób, z których 30% to technicy.

Nasz obszar produkcyjny obejmuje powierzchnię 24000 metrów kwadratowych, łączna zdolność produkcyjna rocznej produkcji wynosi 10000 jednostek (zestawów), a roczna produkcja wszystkich rodzajów odlewów ze stopów o wysokiej zawartości chromu wynosi 2000 ton. Obszar produkcji jest podzielony na pięć okręgów jeden obszar i dwa centra, mianowicie odlewanie form, obróbka cieplna, precyzyjna obróbka, spawanie kuźnicze i powlekanie montażowe pięciu obszarów produkcyjnych; gotowe części zamienne; analiza jakości i eksperyment wodny. Główny materiał produktów: A05, A49, A33, A51 i inne żeliwo o wysokiej zawartości chromu.

Shijiazhuang ShizaPump Industry Co., Ltd. w pełni wdraża system zarządzania ISO9001 i obserwuje proces kontroli. Rejestry kontroli jakości są dostępne we wszystkich procesach produkcyjnych. Profesjonalne instrumenty obejmują spektrometr, analizator metalograficzny, defektoskop, maszynę do badań mechanicznych (odkształcenie, uderzenie, twardość), przepływomierz magnetyczny, manometr, amperomierz, miernik drgań, miernik hałasu, hydrauliczną krzywą eksperymentalną profesjonalnego oprogramowania. Doskonała detekcja gwarantuje jakość sprzętu, aby zapewnić, że każda pompa i części są w pełni zgodne z wymaganiami.

Shijiazhuang ShizaPump Industry Co., Ltd. rozprzestrzenił cały rynek krajowy w Chinach ponad 30 prowincji i gmin. Z powodzeniem stosowany jest również w 20 krajach na całym świecie. Pracownicy pierwszej linii mają doświadczenie zawodowe w świadczeniu usług dla klientów.

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

Tel: 86-- 031180809622

Faks: 86--031168050656

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)