Jakość przetrwania, reputacja i rozwój, najpierw jakość, reputacja pierwsza, uczciwość, klient pierwszy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
Opinie klientów
Używamy pompy szlamowej i części tej firmy od 2009 roku i mamy bardzo dobrą współpracę w zakresie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażnej

—— Manju

Jesteśmy w przemyśle cukrowym i używamy gumy shiza marki 3/2 i gumowej wkładki o wielkości 4/3, i to jest nasz pierwszy raz, kiedy używamy tego rodzaju pompy do przenoszenia naszej zawiesiny cukru, i wykazuje dobrą wydajność i trwałe użytkowanie. dobry !!

—— Mandy

Im Online Czat teraz
1 2 3
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd. Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd. Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.
Odlew
Zapięcie
Ukończony produkt

Odlew

Zapięcie

Ukończony produkt

1 2
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd. Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

 • Linia produkcyjna
  Shijiazhuang ShizaPump Industry Co. Ltd specjalizuje się w produkcji i sprzedaży ciężkich pomp szlamowych . Nasza firma znajduje się w głównym mieście pomp szlamowych Shijiazhuang, Hebei, Chiny, które zajmuje powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych, w tym cztery warsztaty o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych, biura o powierzchni 4 000 metrów kwadratowych i zakwaterowanie o powierzchni 4000 metrów kwadratowych.

  W naszym odlewni znajdują się trzy piece elektryczne o pośredniej częstotliwości, o pojemności pojedynczej, 2-tonowej i 4-tonowej.

  Obszar odlewania.

  Obszar obróbki piaskiem.

  Obszar zapakowany.

  Obszar obróbki.

  Obszar obróbki.

  Obszar obróbki.

  Obszar obróbki.

  Obszar obróbki.

  Power room

 • OEM / ODM

  Oferujemy produkty na zamówienie!

  Kompletna linia produktów na zamówienie dla górnictwa, elektrowni, celulozy i papieru, hutnictwa, pogłębiania, budowania statków, maszyn rolniczych, texitle, przemysłu chemicznego.

  Pompy, części pomp lub wszystko, co Cię interesuje, są dostosowane do Twoich specyfikacji według rysunków lub próbek i są zgodne z międzynarodowymi standardami.

  Zastosuj system Total Quality Management w całym procesie produkcji.

  Czas dostawy produktów OEM będzie dłuższy niż w przypadku naszych standardowych pomp lub części, ponieważ musimy wykonać nowe wzory, a następnie odlewać, obrabiać itd. Zazwyczaj czas potrzebny na cały proces będzie wynosił 35 dni.

  Procedury dla części „OEM”:
  otrzymywać rysunki / próbki od klienta - analizować, badać, a następnie dokonywać wycen - potwierdzenie zamówienia - wprowadzić nowy wzór - odlew - maszyna - obróbka cieplna - szlifowanie - lakier - statek.

  Skontaktuj się z nami w sprawie wymagań dotyczących produktu.

 • R & D

  Siłą Shijiazhuang ShizaPump Co, Ltd. jest zespół inżynierów z niezwykłym doświadczeniem w projektowaniu, badaniach, produkcji i zarządzaniu, którzy nieustannie pracują nad znalezieniem nowych rozwiązań technologicznych w celu poprawy wydajności swoich produktów i optymalizacji zrównoważonej działalności.

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

Tel: 86-- 031180809622

Faks: 86--031168050656

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)