Jakość przetrwania, reputacja i rozwój, najpierw jakość, reputacja pierwsza, uczciwość, klient pierwszy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPompa do transferu zawiesiny

250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu

Certyfikaty
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
Opinie klientów
Używamy pompy szlamowej i części tej firmy od 2009 roku i mamy bardzo dobrą współpracę w zakresie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażnej

—— Manju

Jesteśmy w przemyśle cukrowym i używamy gumy shiza marki 3/2 i gumowej wkładki o wielkości 4/3, i to jest nasz pierwszy raz, kiedy używamy tego rodzaju pompy do przenoszenia naszej zawiesiny cukru, i wykazuje dobrą wydajność i trwałe użytkowanie. dobry !!

—— Mandy

Im Online Czat teraz

250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu

Chiny 250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu dostawca
250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu dostawca 250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu dostawca 250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu dostawca 250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu dostawca

Duży Obraz :  250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SHIZA
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 250ZGB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: based on quantity
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 15 dni
Możliwość Supply: 200 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stop chromu A05 Outlet Dia.: 250mm
Wlot Dia.: 300 mm Wirnik: 5 łopatek zamkniętych
aplikacji: Kopalnia, przetwarzanie minerałów, energia elektryczna, chemiczna Napięcie: 380V
Paliwo: Olej napędowy, elektryczny Teoria: Pompa wirowa

250ZGB Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie Pompa odśrodkowa do szlamu

Główne wprowadzenie:

Pompa przemysłowa o wysokiej wydajności i wysokim przepływie 250ZGB należy do pompy szlamowej serii ZGB (P). Jest to pozioma, jednostopniowa, jednostopniowa, wspornikowa, dwupłaszczowa, odśrodkowa pompa szlamowa. Pompy szlamowe ZGB i ZGBP o tej samej średnicy Elementy nadprądowe są wymienne, a wymiary zewnętrzne są takie same.


Część przekładniowa pompy przemysłowej o wysokiej wydajności i wysokim przepływie 250ZGB przyjmuje poziomy wspornik do smarowania cienkiego oleju typu otwartego i ma dwa zestawy wewnętrznych i zewnętrznych układów chłodzenia wodą.


Konstrukcja pomp przemysłowych ZGB o wysokiej wydajności i wysokim przepływie ma przede wszystkim odpowiadać rozwojowi energetyki elektrycznej, hutnictwa, węgla i innych gałęzi przemysłu, a także charakterystyce warunków usuwania popiołu i transportu gnojowicy.


W oparciu o dziesięciolecia doświadczenia w projektowaniu i produkcji pomp do gnojowicy, intensywnie pochłonęliśmy zaawansowaną technologię i wyniki badań z kraju i zagranicy oraz opracowaliśmy nową generację wielostopniowej serii ZGB (P) o wysokim przepływie, wysokim udźwigu. pompy do gnojowicy.

Pompa przemysłowa 250ZGB o wysokiej wydajności i wysokim przepływie ma szeroki zakres wydajności, dobrą kawitację i wysoką wydajność. Wielostopniowa technologia szeregowa może służyć do transportu na duże odległości. Przepływowe elementy są dostępne w różnych metalach i zwiększają głębokość. Dzięki różnym prędkościom i różnorodnym wariantom pompa pracuje w optymalnych warunkach przemysłowych i górniczych. Długa żywotność i wysoka wydajność operacyjna mogą sprostać różnorodnym trudnym warunkom transportu.

Wpisz znaczenie

250ZGB (P)

250 ------------- Średnica rozładowania (mm)

Z ---------------- Pompa szlamowa

G ---------------- Wysoka głowa

B ---------------- Kod serii

 

Tabela wydajności 250ZGB

Model

Prędkość

(r / min)

Pojemność

(l / s)

Głowa

(m)

Max. Efekt

(%)

NPSH

(m)

Wał

Moc

(kw)

Wirnik

Dia. (Mm)

Pompa

Waga

(kg)

Wylot Dia / Wlot

Dia (mm)

250ZGB 980 400,0-200,0 84,0–90,1 78,2–63,2 7.3–3.3 421,2–275,6 740 4500 250/300
740 302,0-151,0 47,9–51,4 78,2–63,2 4.2–1.9 181,4-118,7
980 378,4–189,2 75,2–80,6 78,2–63,2 7.1–3.0 356,7-233.2 700
740 285,7-142,9 42,9–46,0 78,2–63,2 4.0–1.7 153,7-100,5
980 348,6-131,6 63,8–68,5 78,2–63,2 5,5–2,5 278,8-137,9 645
740 263,2–99,4 36,4–39,1 78,2–63,2 3.1–1.4 120,1–59,4

Główne cechy techniczne

Zastosowanie metody projektowania CAD, doskonałej wydajności hydraulicznej, wysokiej wydajności i niskiego zużycia;

Ścieżka przepływu jest szeroka, skuteczność przeciwblokująca jest dobra, a kawitacja lepsza;

Uszczelnienie kombinowane wirnika i wlewu oraz uszczelnienie mechaniczne służą do zapewnienia braku wycieku zawiesiny;

Konstrukcja niezawodności zapewnia znaczną poprawę MTBF całej maszyny;

Nasmaruj łożysko metryczne cienkim olejem, racjonalnie zaprojektuj układ smarowania i chłodzenia, aby zapewnić, że łożysko

działa w niskiej temperaturze;

Wiele stopni można stosować szeregowo w dopuszczalnym zakresie ciśnienia, co pozwala na maksymalne ciśnienie robocze 3,6 MPa.

Funkcje struktury pompy szlamowej ZGB


Pompa szlamowa ZGB, z wyjątkiem części głowicy pompy (w tym przedniej i tylnej obudowy pompy, obudowy spiralnej, przedniej i tylnej osłony, wirnika itp.), Reszta konstrukcji jest podobna, przy użyciu tej samej serii części przekładni, część głowicy pompy, część uszczelnienia wału I odpowiednio część przekładni opisuje jej cechy konstrukcyjne.


1. Część uszczelnienia wału pompy szlamowej ZGB: uszczelnienie wału ma trzy formy, dodatkowe uszczelnienie wału wirnika i uszczelnienie wału uszczelniającego, uszczelnienie mechaniczne.


(1) Uszczelnienie mechaniczne: W przypadku warunków pracy, które nie są odpowiednie dla powyższych dwóch uszczelnień wału, uszczelnienie mechaniczne przyjmuje się w celu zmniejszenia liczby konserwacji części uszczelnienia wału.

(2) Uszczelnienie wału uszczelniającego: Struktura uszczelnienia wału uszczelniającego jest prosta, konserwacja jest wygodna, a woda potrzebna do uszczelnienia wału. Dla warunków pracy, które nie są odpowiednie dla uszczelnienia wału pomocniczego wirnika i warunków pracy dla pompowania, można zastosować uszczelnienie wału uszczelniającego.

(3) Uszczelnienie wału pomocniczego wirnika: Pompa jednostopniowa lub wielostopniowa pompa trzeciego stopnia, gdy nadciśnienie na wlocie pompy nie przekracza 10% wartości ciśnienia wylotowego pompy, można uszczelnić pomocnicze uszczelnienie wału wirnika zastosowane, a dodatkowe uszczelnienie wału wirnika nie ma Rozcieńczyć zawiesinę, efekt uszczelnienia jest dobry i tak dalej.


2, głowica pompy szlamowej ZGB: pompa szlamowa serii ZGB jest konstrukcją z podwójną obudową pompy, mianowicie przednią obudową pompy, tylną obudową pompy i wymienną częścią nadprądową (w tym wirnik, spirala, przednia osłona, tylna osłona). Przednie i tylne obudowy pomp wykonane są z żeliwa szarego lub sferoidalnego zgodnie z ciśnieniem roboczym. Są one pionowo otwierane i przykręcane. Tylna obudowa pompy ma ogranicznik i śruby są połączone ze wspornikiem. Króciec tłoczny pompy szlamowej można zainstalować pod ośmioma kątami. Przednia i tylna pokrywa wirnika są wyposażone w tylne łopatki w celu zmniejszenia wycieków oraz poprawy żywotności i wydajności pompy. Wloty wszystkich typów pomp są poziome, a pompa obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, patrząc od kierunku skrzyni biegów.


3. Część przekładni: pompa szlamowa ZGB przyjmuje tę samą serię przekładni, w tym zespół wspornika i łożyska. Wał pompy ma dużą średnicę, dobrą sztywność, krótki wspornik i nie zgina się ani nie wibruje w trudnych warunkach pracy. Łożysko przyjmuje stożek jednorzędowy. Łożysko toczne i łożysko kulkowe zwykłe mogą być stosowane do wytrzymania obciążenia osiowego i promieniowego pompy. Łożysko jest smarowane cienkim olejem. Korpus łożyska ma uszczelnione zaślepki na obu końcach, co skutecznie zapobiega przedostawaniu się zawiesiny i innych zanieczyszczeń do łożyska. Zawiesina ZGB Pompa jest wyposażona w dwa złącza węża w korpusie łożyska, które można połączyć ze źródłem wody w celu chłodzenia komory łożyska, dzięki czemu może pracować w wysokiej temperaturze otoczenia, aby zapewnić bezpieczną pracę łożyska i ma długą żywotność .

Rysunek konstrukcyjny

Tabela doboru i wydajności

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Zhang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)