Jakość przetrwania, reputacja i rozwój, najpierw jakość, reputacja pierwsza, uczciwość, klient pierwszy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPompa do transferu zawiesiny

Pompa odśrodkowa 250ZGB o dużej pojemności Pozioma pompa o dużej mocy do pracy w trudnych warunkach

Certyfikaty
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
dobra jakość AH Slurry Pump na sprzedaż
Opinie klientów
Używamy pompy szlamowej i części tej firmy od 2009 roku i mamy bardzo dobrą współpracę w zakresie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażnej

—— Manju

Jesteśmy w przemyśle cukrowym i używamy gumy shiza marki 3/2 i gumowej wkładki o wielkości 4/3, i to jest nasz pierwszy raz, kiedy używamy tego rodzaju pompy do przenoszenia naszej zawiesiny cukru, i wykazuje dobrą wydajność i trwałe użytkowanie. dobry !!

—— Mandy

Im Online Czat teraz

Pompa odśrodkowa 250ZGB o dużej pojemności Pozioma pompa o dużej mocy do pracy w trudnych warunkach

Chiny Pompa odśrodkowa 250ZGB o dużej pojemności Pozioma pompa o dużej mocy do pracy w trudnych warunkach dostawca

Duży Obraz :  Pompa odśrodkowa 250ZGB o dużej pojemności Pozioma pompa o dużej mocy do pracy w trudnych warunkach

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SHIZA
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 250ZGB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: based on quantity
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 15 dni
Możliwość Supply: 200 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stop chromu A05 Dia Outlet: 250mm
Średnica wlotu: 300 mm Wirnik: 5 łopatek zamkniętych
aplikacji: Kopalnia, przeróbka minerałów, energia elektryczna, chemikalia Napięcie: 380V

Pompa odśrodkowa 250ZGB o dużej pojemności Pozioma pompa o dużej mocy do pracy w trudnych warunkach

Główne wprowadzenie:

Pompa szlamowa odporna na zużycie 250ZGB należy do pompy szlamowej serii ZGB (P). Jest to pozioma, jednostopniowa, jednoosiowa, wspornikowa, dwuwarstwowa odśrodkowa pompa szlamowa. Pompy szlamowe ZGB i ZGBP o tej samej średnicy Elementy nadprądowe są wymienne, a wymiary zewnętrzne są takie same.


Część przekładniowa pompy gnojowicy serii ZGB (P) przyjmuje poziomy wspornik smarowania cienkiego oleju typu otwartego i ma dwa zestawy wewnętrznych i zewnętrznych systemów chłodzenia wodą.


W przypadku serii pomp szlamowych (wtórnych lub wyższych) zaleca się stosowanie uszczelnienia mechanicznego z wodą uszczelniającą wał pod wysokim ciśnieniem;
Jednostopniowy lub szeregowy jeden stopień przyjmuje wirnik i uszczelnienie połączone.


Konstrukcja tej serii pomp do gnojowicy ma głównie na celu rozwój energetyki, hutnictwa, węgla i innych gałęzi przemysłu oraz właściwości usuwania popiołu i warunków transportu szlamu.


Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i produkcji pomp do szlamu, intensywnie pochłonęliśmy zaawansowane technologie i wyniki badań z kraju i zagranicy oraz opracowaliśmy nową generację serii ZGB (P) o wysokim przepływie, wysokowydajnym i wielostopniowym papka

lakierki.

Wpisz znaczenie

250ZGB (P)

250 ------------- Średnica rozładowania (mm)

Z ---------------- Pompa gnojowicy

G ---------------- Wysoka głowa

B ---------------- Kod serii

 

Wykres wydajności 250ZGB

Model

Prędkość

(r / min)

Pojemność

(l / s)

Głowa

(m)

Max.Eff.

(%)

NPSH

(m)

Wał

Moc

(kw)

Wirnik

Średnica (mm)

Pompa

Waga

(kg)

Średnica wylotu / wlot

Średnica (mm)

250ZGB 980 400,0-200,0 84,0-90,1 78,2-63,2 7.3-3.3 421,2-275,6 740 4500 250/300
740 302,0-151,0 47,9-51,4 78,2-63,2 4,2-1,9 181,4-118,7
980 378,4-189,2 75,2-80,6 78,2-63,2 7.1-3.0 356,7-233,2 700
740 285,7-142,9 42,9-46,0 78,2-63,2 4,0-1,7 153,7-100,5
980 348,6-131,6 63,8-68,5 78,2-63,2 5.5-2.5 278,8-137,9 645
740 263,2-99,4 36,4–39,1 78,2-63,2 3.1-1.4 120,1-59,4

Główne cechy techniczne

Wykorzystanie metody projektowania CAD, doskonała wydajność hydrauliczna, wysoka wydajność i niskie zużycie;

Droga przepływu jest szeroka, skuteczność przeciwblokująca jest dobra, a wydajność kawitacji jest lepsza;

Uszczelnienie i uszczelnienie mechaniczne wirnika i napełniacza są stosowane w celu zapewnienia nieszczelności gnojowicy;

Konstrukcja niezawodności zapewnia znaczną poprawę MTBF całej maszyny;

Nasmaruj łożysko metryczne cienkim olejem, racjonalnie zaprojektuj układ smarowania i chłodzenia, aby zapewnić, że łożysko

działa w niskiej temperaturze;

Wielokrotne stopnie można stosować szeregowo w dopuszczalnym zakresie ciśnienia, co pozwala na maksymalne ciśnienie robocze 3,6 MPa.

Cechy struktury pompy zawiesinowej ZGB


Pompa zawiesinowa ZGB, z wyjątkiem części głowicy pompy (w tym przednia i tylna obudowa pompy, obudowa spiralna, przednie i tylne osłony, wirnik itp.), Reszta konstrukcji jest podobna, używając tej samej serii części przekładni, część głowicy pompy, część uszczelnienia wału oraz część przekładniowa, odpowiednio, opisują jego charakterystykę konstrukcyjną.


1. Część uszczelnienia wału pompy szlamowej ZGB: uszczelnienie wału ma trzy formy, uszczelnienie wału pomocniczego wirnika i uszczelnienie wału uszczelnienia, uszczelnienie mechaniczne.


(1) Uszczelnienie mechaniczne: Dla warunków pracy, które nie są odpowiednie dla powyższych dwóch uszczelnień wału, zastosowano uszczelnienie mechaniczne w celu zmniejszenia liczby konserwacji części uszczelnienia wału.


(2) Uszczelnienie wału uszczelnienia: Konstrukcja uszczelnienia wału uszczelniającego jest prosta, konserwacja jest wygodna i potrzebna jest woda uszczelnienia wału. Dla warunków pracy, które nie są odpowiednie dla uszczelnienia wału pomocniczego wirnika i warunków roboczych dla pompowania, można zastosować uszczelnienie wału uszczelniającego.


(3) Sub-wirnikowe uszczelnienie wału: jednostopniowa pompa lub wielostopniowa seria trzeciej fazy pompy, gdy dodatnie ciśnienie na wlocie pompy nie przekracza 10% wartości ciśnienia wylotowego pompy, uszczelnienie wału pomocniczego wirnika może być używane, a uszczelnienie wału pomocniczego wirnika nie ma rozcieńczenia zawiesiny, efekt uszczelniający jest dobry i tak dalej.


2, głowica pompy pompy szlamowej ZGB: Pompa szlamowa serii ZGB jest konstrukcją z podwójną pompą, mianowicie obudową przedniej pompy, tylną obudową pompy i wymienną częścią nadprądową (w tym wirnik, spirala, osłona przednia, osłona tylna). Przednie i tylne obudowy pompy wykonane są z żeliwa szarego lub żeliwa sferoidalnego w zależności od ciśnienia roboczego. Są otwarte pionowo i przykręcone. Tylna obudowa pompy ma ogranicznik i śruby połączone ze wspornikiem. Króciec tłoczny pompy gnojowicy można zainstalować pod ośmioma kątami. Przednie i tylne osłony wirnika są wyposażone w tylne łopatki w celu zmniejszenia przecieków i poprawy żywotności i wydajności pompy. Wloty wszystkich typów pomp są poziome, a pompa obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, patrząc z kierunku transmisji.


3. Część przekładniowa: pompa szlamowa ZGB przyjmuje tę samą serię przekładni, w tym zespół wspornika i łożyska. Wał pompy ma dużą średnicę, dobrą sztywność, krótki wspornik i nie będzie się wyginać ani wibrować w ciężkich warunkach pracy. Łożysko przyjmuje stożek jednorzędowy. Łożysko wałeczkowe i łożysko kulkowe zwykłe mogą być stosowane w celu wytrzymania obciążenia osiowego i promieniowego pompy. Łożysko jest smarowane cienkim olejem. Korpus łożyska ma uszczelnione zaślepki końcowe na obu końcach, które mogą skutecznie zapobiegać przedostawaniu się zawiesiny i innych zanieczyszczeń do łożyska. Zawiesina ZGB Pompa jest wyposażona w dwa złącza węży w korpusie łożyskowym, które mogą być połączone ze źródłem wody w celu chłodzenia komory łożyska, dzięki czemu może pracować w wysokiej temperaturze otoczenia, aby zapewnić bezpieczne działanie łożyska i ma wysoką żywotność .

Rysunek strukturalny

Tabela wyboru i wydajności

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Shiza Pump Industry Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Zhang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)